VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2024. július 13. szombat
Jenő
A Nap kel 05:04-kor,
nyugszik 20:49-kor.

Holnap
Örs, Stella
napja lesz.

Oldalainkat 176 vendég és 0 tag böngészi

Tiszaeszlár Község Önkormányzata szeretettel hív és vár minden kedves érdeklődőt 2023. október 27-én, 18:00 órai kezdettel a Művelődési Ház udvarára egy újabb „TÖK JÓ" délutánra!

A hagyományoknak megfelelően az otthon elkészített töklámpások „megmérkőzhetnek” egymással, hogy elnyerjék a „TÖKKIRÁLY" címet! Idén is várjuk a sütőtököket, dísztököket, a kis és nagy tököket, amelyek emelik majd a mi kis falunk fényét! (elemes mécsesek a szokásoknak megfelelően a helyszínen biztositva lesznek) Legyünk idén is sokan, válasszunk ismét „TÖKKIRÁLY”-t és töltsünk el együtt egy TÖKéletes délutánt!

CSOKIT VAGY CSINYT?

AZOKAT A GYEREKEKET, AKIK HALLOWEEN TÉMÁJÚ JELMEZBEN ÉRKEZNEK MEGJUTAMAZZUK 1-1 CSOKIVAL!

tok jo nap

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.