VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2024. június 22. szombat
Paulina
A Nap kel 04:50-kor,
nyugszik 20:55-kor.

Holnap
Zoltán, Édua
napja lesz.

Oldalainkat 345 vendég és 0 tag böngészi

Önkormányzatunk kérésére, a Szabolcs Szatmár Bereg vármegyei Közútkezelő vizsgálata és döntése alapján, új forgalmi rend lett kialakítva a Rákóczi, Aradi és a Bács utcák kereszteződésében. A kereszteződésben "Állj elsőbségadás kötelező" tábla és útburkolati jel lett kihelyezve az Aradi(Tiszalök) utca felől érkezőknek. Remélhetőleg sok baleset lesz így elkerülhető a jövőben, mivel eddig csak egy sima elsőbbségadási tábla volt kihelyezve útburkolati jel nélkül. Aminek a nyomán sokszor csak a vétlen sofőrök éberségén múlott, egy-egy komolyabb baleset.

Baleset mentes közlekedést kívánunk mindenkinek! 

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.