VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2024. június 22. szombat
Paulina
A Nap kel 04:50-kor,
nyugszik 20:55-kor.

Holnap
Zoltán, Édua
napja lesz.

Oldalainkat 428 vendég és 0 tag böngészi

Hagyományosan nagy megbecsülés övezi a településen élő időseket Tiszaeszláron. Most évvégén is, a Község Önkormányzata nevében Vajda László polgármester ajándékcsomaggal köszöntötte (Jeles Mihálynét, Szakolczai Lászlónét, Meleg Lászlónét, Papp Erzsébetet) az új év alakalmából. Az itt élő szépkorúak nagy örömmel fogadták a kedves gesztust. Kívánunk nekik erőt, egészséget, hosszú életet!

Jeles Mihályné
Jeles Mihályné


Meleg Lászlóné
Meleg Lászlóné


Szakolczai Lászlóné
Szakolczai Lászlóné

Fotó: önkormányzat

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.