VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2024. február 28. szerda
Ákos, Bátor
A Nap kel 06:32-kor,
nyugszik 17:34-kor.

Holnap
Elemér, Oszvald, Román
napja lesz.

Oldalainkat 119 vendég és 0 tag böngészi

Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy ismét sikereket értek el a Tiszaeszláriak egy újabb nagyszabású országos rendezvényen. Az Országos Magyar Vadászkamara 1997-ben történő megállapítása óta első ízben érte Szabolcs-Szatmár-Bereg megyét az a megtisztelő feladat, hogy otthont adhatott az Országos Vadásznapnak.

A rendezvény a több mint 20 éves hagyományhoz méltó helyszínen, a Tiszadobon található Andrássy kastélyban és a hozzá tartozó több mint 8 hektáros parkban került megrendezésre. A két napos rendezvényen részt vett a Tiszaeszlári Bérkilövő Vadásztársaság is. A sátrukban finomabbnál finomabb ételekkel vendégelték meg az érdeklődőket, és indultak a helyszínen meghírdetett főzőversenyen. A tiszaeszlári csapat a benevezett ételekkel az előkelő 2. helyezést érte el, a Vadétel-Sült kategóriában. Büszkék vagyunk rájuk, hogy ismét öregbítették a településünk hírnevét!

vadasznap 2

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.