VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2023. június 10. szombat
Margit, Gréta
A Nap kel 04:50-kor,
nyugszik 20:50-kor.

Holnap
Barnabás, Barna, Barabás
napja lesz.

Oldalainkat 19 vendég és 0 tag böngészi

December 16-án a művelődési házban rendeztük meg a Község Karácsonyát. Az ebéddel egybekötött programon a tiszaeszlári óvodások és iskolások szívmelengető műsorát láthatta a nagy számú érdeklődő, majd Poór Péter énekes adventi műsorára tapsolhattak. A vendégeket jókívánságaival Vajda László polgármester és Dr. Vinnai Győző településünk országgyűlési képviselője köszöntötte az adventi időszakban. Vasárnap pedig várjuk az érdeklődőket szeretettel adventi ünnepségünkre, ahol vásárral, ökumenikus istentisztelettel, az óvodások műsorával és Lola adventi előadásával ünnepeljük az aranyvasárnapot.

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.