VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Friss híreink

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2023. szeptember 28. csütörtök
Vencel
A Nap kel 06:43-kor,
nyugszik 18:39-kor.

Holnap
Mihály
napja lesz.

Oldalainkat 63 vendég és 0 tag böngészi

advent 2022 01

A hagyományt folytatva idén aranyvasárnap is adventi rendezvényre hívtuk a tiszaeszláriakat. A művelődési ház előtt kézműves termékek vásárával, forralt borral és teával kedveskedtünk a látogatóknak. A templomban ökumenikus istentisztelettel, amin kórusunk is közreműködött, a szomszédban pedig az óvodások szívmelengető műsorával és LOLA élő adventi koncertjével ünnepeltünk közösen. Áldott, Békés és Örömökben Gazdag Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk!

Köszönjük LOLA (Lola Hivatalos Oldala), a ZolÁk Rendezvénytechnika technikai személyzetének és minden kedves munkatársunk, kollégánk segítségét, nélkülük nem lett volna ilyen szép az ünnep!

Fotók: Erdős József

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.