VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2021. június 23. szerda
Zoltán, Édua
A Nap kel 04:50-kor,
nyugszik 20:55-kor.

Holnap
Iván
napja lesz.

Oldalainkat 54 vendég és 0 tag böngészi

Az ünnepségen részt vettek a Honvédsuli Egyesület az "Emléktúrán" résztvevő tagjai. Az emlékműnél koszorút helyezett el az Önkormányzat részéről Vajda László polgármester és Bertók József jegyző, a református egyház részéről Fórián László református lelkész és Szakolczai István kántor, az Általános Iskola részéről Czaga Tamás igazgató helyettes és Bódorné Csikai Erzsébet, a Hagyományörző Egyesület részéről Kander Zoltán képviselő és Soós Zsolt alpolgármester. A koszorúzás után településünk szalagát Vajda László tűzte fel a történelmi zászlóra. Az ünnepség után az Emlékmenet tovább haladt Tiszalök irányába.

 

Friss Eszlári Hírmondó

Eszlári Hirmondó 202012

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.